Dziś jest: 20-09-2017

Gwałtowne wiatry i burza

Data dodania: 2013-12-06 10:33:16

Od około 3 w nocy strażacy z naszej jednostki działają ze skutkami wiatrów i burzy jakie nam towarzyszą od wczorajszego wieczora. Pierwsze zgłoszenie dostaliśmy około 3 w nocy, dotyczyło ono zerwanego dachy domu jednorodzinnego w szczytnikach duchownych. Strażacy zabezpieczyli dom przed zalaniem, znajdujące się w nim osoby zostały ewauowane i przeniesione do rodziny. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Obecnie nasza jednostka działa na teranie gniezna z połamanymi drzewami i ogólnymi skutkami jakie wyrządza panująca pogoda. Działania strażaków trwają już od 20 godzin.