Dziś jest: 20-09-2017

Wypadek na Jelonku

Data dodania: 2014-11-20 23:30:52

Dziś około godzini 19:00 PSK Gniezno alarmuje naszą jednostkę o wypadku drogowym w lesie Jelonek. Do akcji zadysponowano GBA "RENIA". Po dotarciu na miejsce zdarzenia zastaliśmy pojazd osobowy, który dachował i wpadł do rowu. Pojazdem podróżowały dwie osoby, które opuściły pojazd o własnych siłach. ZRM zabrał poszkodowanych na badania do szpitala. Działania strażaków polegały na udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanym, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz kierowaniu ruchem wahadłowo. Po dotarciu na miejsce Pomocy drogowej strażacy pomagali załadować pojazd na lawete.

W działaniach udział brali takżę: jeden zastęp z PSP Gniezno, pogotowie ratunkowe oraz policja.