Dziś jest: 23-11-2017

Wypadek z udziałem autobusu w Grotkowie

Data dodania: 2014-10-05 14:43:39

Dziś(tj. 05.10) około godziny 14 PSK Gniezno zaalarmowało naszą jednostkę o wypadku w Grotkowie. Po dojeździe na miejsce zastaliśmy autobus po zderzeniu z autem osobowym. Nasz zastęp dotarł na miejsce wraz z karetką. Autobusem podróżowało 16 młodych osób, które nie ucierpiały w tym zdarzeniu i rodzice zostali powiadomieni aby odebrali je do domów. Autem osobowym podróżowały 3 osoby, 10-cio letnia dziewczynka została ewakuowana z pojazdu z obrażeniami głowy, dostała od strażaków Misia "Ratownika" oraz ZRM zabrał ją do szpitala na badania, pozostałe osoby nie doznały obrażeń.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomoc medyczna oraz odłączenie akumulatorów w pojazdach.

Na miejscu obecne:
- 2 zastępy ZRM,
- 2 zastępy policji
- 1 zastęp OSP Niechanowo.