Dziś jest: 20-11-2017

Niechanowska straż zaczyna od nowa

Data dodania: 2015-10-12 19:15:45

Dnia 20.09.2015r. odbyło się nadzwyczajne walne zebranie Ochotniczej Straży Pożarnej w Niechanowie. Głównym tematem zebrania było odwołanie starego zarządu i powołanie nowego.
Podczas zebrania w tajnym głosowaniu członkowie OSP Niechanowo większością głosów odwołali stary zarząd. W kolejnym również tajnym głosowaniu wybrano prawie jednogłośnie skład nowego zarządu z kandydatur, które wcześniej zaproponowano na forum zebrania.

Skład nowego zarządu:
Marian Guziałek - v-ce prezes, naczelnik
Janusz Olejniczak - v-ce prezes
Michał Basiński - zastępca naczelnika
Jacek Wawrzyniak - skarbnik
Monika Chuda - kronikarz, sekretarz
Patryk Izbiński - członek
Bartosz Czaplicki - członek

Chcemy wspólnie budować naszą jednostkę by móc działać prężnie i zgodnie ze statutem a przedewszystkim dla dobra i bezpieczeństwa ludzi.
Po tych wszystkich zmianach możemy się skupić na tym by zapanował spokój w naszych szeregach oraz na kolejnych ćwiczeniach, szkoleniach i dbaniu o bezpieczeństwo mieszkańców naszej gminy i jej okolic.