Dziś jest: 24-09-2017

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

Data dodania: 2010-05-29 19:33:27

W ramach Dni Niechanowa, w dniu 29 maja br. nasza gmina była organizatorem Powiatowych Zawodów Sportowo – Pożarniczych MDP o puchar posła Tadeusza Tomaszewskiego. Do zawodów zgłoszono 12 drużyn z powiatu. Po bardzo zaciekłej rywalizacji wyłoniono zwycięzców w dwóch grupach:
MDP Chłopcy
1. OSP Niechanowo
2. OSP Ruchocinek
3. OSP Zdziechowa
MDP Dziewczyny
1. OSP Ruchocinek
2. OSP Zdziechowa
3. OSP Niechanowo

Po skończonych zawodach nowo powołani członkowie MDP naszej jednostki przeszli chrzest bojowy, który większości sprawił większą frajdę niż same zawody.
Naczelnik OSP Niechanowo „Serdecznie dziękuję zawodnikom z MDP za bardzo dobre wyniki oraz wkład i zaangażowanie włożone w ćwiczenia, które ze względu na warunki atmosferyczne były bardzo uciążliwe. Wszystkim Strażakom, którzy brali udział w przygotowaniu, zabezpieczeniu i sprawnym przeprowadzeniu zawodów serdecznie dziękuję" Marian Guziałek.