Dziś jest: 24-09-2017

Powiatowy Dzień Strażaka w Gnieźnie

Data dodania: 2012-05-08 06:43:29

Piątego maja uczestniczyliśmy w obchodach Powiatowego Dnia Strażaka w Gnieźnie. Rozpoczął się przemarszem pododdziałów z KP PSP do katedry gdzie ks.biskup odprawił mszę św. za strażaków, następnie przemaszerowaliśmy na rynek, na którym odbyła się dalsza częsć uroczystości (na rynku była także zorganizowana wystawa wozów strażackich m.in. był tam nasz star266 "misiu" i nasza sikawka konna) podczas apelu sztandar osp goczałkowo-gurówko został odznaczony złotym medalem a prezes tejże jednostki druh Edmund Krawczyk otrzymał Złoty Znak Związku. GRATULUJEMY. Po apelu powróciliśmy na plac przy KP PSP gdzie można było posilić się strażaką grochówką.

M.G.