Dziś jest: 23-11-2017

Seminarium - OSOBOWE BASIC

Data dodania: 2013-05-30 14:14:34

18 maja w Niechanowie odbyło się seminarium ratownicze podczas którego członkowie JOT OSP Niechanowo mogli doskonalić techniki ratownicze, mimo wyczerpujących bo 10 godzinnych ćwiczeń, wszyscy byli zadowoleni a zdobyte doświadczenie będziemy wykorzystywać podczas rzeczywistych działań. Tam nie ma czasu na zastanawianie się trzeba mieć kilka gotowych rozwiązań i tego między innymi mogliśmy się nauczyć podczas tego seminarium. Było ono zorganizowane przez naczelnika OSP i było nietypowym prezentem dla strażaków z Niechanowa z okazji 130-lecia jednostki.
Znając moich chłopaków, myślę że taki prezent sprawił im wiele satysfakcji co zresztą było słychać w komentarzach jeszcze przez kilka dni o niczym innym się nie rozmawiało w remizie, a to bardzo cieszy, myślę że wasze zaangażowanie przełoży sie na poprawę i usprawnienie działań ratowniczych. Oczywiście wielkie ukłony w kierunku instruktorów z Webera, dzięki którym mogło się to odbyć. Wielkie chapeau bas koledzy!

M.G