Dziś jest: 20-11-2017

Zmarł Marek Wegner - Komendant Powiatowy PSP w Gnieźnie

Data dodania: 2013-06-01 13:16:05

Z głębokim żalem przyjęliśmy informację, że w dniu 31 maja br. zmarł ś+p. mł. bryg. Marek Wegner Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie. Informacja o uroczystościach pogrzebowych zostanie przekazana w terminie późniejszym

śp. mł. bryg. Marek Wegner (urodzony 7 kwietnia 1961 roku w Gnieźnie) swój 32 letni staż służby w zawodowej Straży Pożarnej rozpoczął w 1981 roku w Zawodowej Straży Pożarnej w Gnieźnie jako przodownik roty. Następnie przez 2 lata (1982 – 1984) był kadetem w Szkole Chorążych Pożarnictwa w Poznaniu. Po jej ukończeniu kontynuował służbę w gnieźnieńskiej komendzie jako dowódca plutonu ZSP, później jako zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej, a od 1999 jako jej dowódca. W 2007 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Gnieźnie, a 3 lata później został Komendantem tej jednostki.

Więcej informacji: PSP Gniezno

Rodzinie oraz najbliższym składamy wyrazy współczucia.