Dziś jest: 20-11-2017

Życzenia z okazji Dnia Strażaka

Data dodania: 2010-05-04 19:38:30

Być strażakiem to wciąż niezwykłe wyzwanie. To zarówno zaszczyt jak i obowiązek. To bezinteresowna służba innym, ciągła praca nad sobą i doskonalenie własnych umiejętności. Na najwyższe uznanie zasługuje wszelkie poświęcenie, działalność na rzecz ochrony życia, zdrowia i mienia. Tak więc okazji nadchodzącego Dnia Strażaka pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Strażakom z Gminy Niechanowo. Przede wszystkim, abyście mieli jak najmniej pracy. Aby każdy wyjazd kończył się szczęśliwym powrotem do bazy. Aby pełniona społecznie powinność była służbą Bogu i drugiemu człowiekowi oraz aby wykonywane przez Was obowiązki przynosiły satysfakcję i ludzką wdzięczność. Dziękować Bogu za szczęśliwy rok i prosić o dalszą opiekę nad naszą jednostką będziemy w kościele św. Jakuba w Niechanowie na mszy świętej o godzinie 18Serdecznie zapraszamy na nią wszystkich mieszkańców Niechanowo prosząc o modlitwę w intencji Ojczyzny i naszej jednostki. Prosimy także, aby Druhowie i Druhny stawili się na mszę świętą w mundurach galowych.